Minust

Ei mäletagi päris täpselt, millal kirjutamine minu elu pärisosaks sai. Kirjutanud olen ma ühel või teisel viisil juba kooliajast peale, ent millegipärast viis elu selle loova maailmaga lähema tutvumiseni alles aastal 2008, mil Postimehele esimese arvamusloo kirjutasin.

Mäletan, et loo pealkiri oli “Mähe piirkonnal puudub hea maitse tsensuur”. Kirjutasin ausalt ja nii nagu asjad mulle kui kinnisvaravaldkonnas võhikule tundusid.

Üllataval kombel selgus loo ilmumisele järgnenud päeval, et lugu oli silma jäänud ka Äripäevale - see oli avaldatud ka nende veebilehel. Lugu kogus üsna palju kommentaare ning mõistsin, et ju oli see siis kedagi kõnetanud..

Järgnesid veel mõned lood ning tasahilju hiilis minusse teadmine, et ehk ma saangi hakkama ja et ehk ongi kirjutamisel minu elus veidi suurem roll kui seni.
Ajapikku võtsin ühendust Äripäeva toimetusega ning sain üha uusi võimalusi kätt proovida. Kirjutan tänaseni ning alates kevadest 2013 olen iseendale tööandjaks.

Tõsi, koostööpartnerite ring on nüüdseks veidi avaram. Ka olen saanud võimalusi end proovile panna nii toimetamisel kui päris oma loomingus.

Ning ma loodan, et see kõik on alles algus...

Vaata minu CV-d